Dane firmy

Piece wolnostojące Poznań • Foremski


Foremski


Rynkowa 56, 62-081 Przeźmierowo

Tel: 61 29 22240

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Wielu właścicieli remontowanych i nowo budowanych domów decyduje się na budowę kominków w salonie. W zależności od stylu, w jakim utrzymane są wnętrza, niektórzy wybierają tradycyjne kominki, inni zaś wolą piece wolnostojące. W Poznaniu od wielu lat swoją działalność prowadzi firma zajmująca się sprzedażą i instalacją kominków i innych urządzeń grzewczych. Można ją znaleźć na stronie foremski.com.pl wraz z informacjami na temat polecanego asortymentu i usług. Lata doświadczeń sprawiły, że klienci chętnie korzystają z jej fachowej wiedzy, gdyż jak mało która potrafi doradzić w wyborze.

Wolnostojące piece to idealne połączenie funkcjonalności z estetyką wpisującą się w aranżację wnętrz. W ofercie przedsiębiorstwa dostępne są piece:

  • z płaszczem wodnym,
  • stalowe,
  • kaflowe,
  • żeliwne.

Te ostatnie występują w wielu wersjach kolorystycznych i idealnie nadają się do stylowych wnętrz. Pasować do nich także będą niebanalne piece kaflowe. W pomieszczeniach o charakterze nowoczesnym sprawdzą się piece stalowe do kupienia w różnych wariantach. Niezdecydowane osoby otrzymają od firmy wszelką pomoc.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda


Powstańców Wielkopolskich 12b, Poznań

Supernova Sławomir Tomaszewski


Wołczyńska 18, Poznań

Wyszukaj firmę