Dane firmy

Rozwód adwokat Warszawa • http://adwokat-rodzinny.com/


Kancelaria Adwokacka Piotr Chmielewski


Aleja Solidarności 119/125 , 00-897 Warszawa

Tel: 22 308-55-00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Plany i marzenia często weryfikuje brutalna rzeczywistość drugie. Dziesiątki tysięcy rozwodów rocznie sprawiają, że Polska jest krajem, w którym rozpady małżeństw przestały kogokolwiek dziwić. Im więcej łączy partnerów – dzieci, majątek – tym trudniej rozpocząć nowy etap życia, zwłaszcza gdy pojawiają się diametralne rozbieżności w kwestii opieki nad potomstwem czy podziału wspólnej własności.

Sprawy rozwodowe potrafią się przeciągać, wzbudzają wiele negatywnych emocji, stanowią bardzo trudne doświadczenie, dlatego warto rozważyć skorzystanie z pomocy prawnej. Rozwód z adwokatem w Warszawie wydaje się dobrym rozwiązaniem, gdy nieporozumienia z byłym mężem lub żoną stanowią dla sądu podstawę do niekorzystnych rozstrzygnięć.

Kancelaria Adwokacka Piotr Chmielewski to miejsce, w którym można otrzymać kompleksowe, merytoryczne wsparcie prawnika doświadczonego w prawie spadkowym oraz rodzinnym. Przygotowywanie pism procesowych czy reprezentowanie stron przed sądem jest zadaniem wymagającym profesjonalnego, ale i empatycznego podejścia ze strony adwokata.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Lizard Sp. z o.o. Sp. k.


Bukowińska 22, Warszawa

Usuwanie Owadów


Widok 11, Winnica

DANDYS


Obozowa 41, Warszawa

Wyszukaj firmę