Dane firmy

Brother ped plus 2 • Szyj po swojemu Agnieszka Borowska


Szyj po swojemu Konrad Mioduszewski


Marii Rodziewiczówny 8, 05--24 Tłuszcz

Tel: 500 70 47 47

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Sklep online Szyjposwojemu.pl jest miejscem, gdzie każdy początkujący, jak i już doświadczony miłośnik szycia odnajdzie odpowiednią maszynę oraz akcesoria najwyższej jakości. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się urządzenia marki Brother w tym PED PLUS 2. Model hafciarki jest całkiem nową generacją tego rodzaju urządzeń, dlatego z oferty sprzedażowej skorzystało już do tej pory naprawdę spore grono klientów e-sklepu.

Program do haftów pozwala na wykonanie naprawdę wielu wymyślnych i pięknych wzorów, dzięki czemu efekt będzie z pewnością zaskakujący. Polecany program cechuje się tym, że pozwala na ręczne projektowanie haftów. Dzięki temu całość może być w pełni oryginalna. Na maszynę zapewnia się 36-miesięczną gwarancję door-to-door. Pozwala to na drobne lub większe naprawy bez konieczności przepłacania.

  • Sklep internetowy na szyjposwojemu.pl dla mnie okazał się świetnym wyborem. Zajmuję się chałupniczym szyciem ubrań i zakupiłam u nich maszynę wraz z akcesoriami, bo stara maszyna się zepsuła. Myślę, że takiej oferty to ze świecą szukać. :)

  • Użytkownik tandal dodał komentarz 2019-05-28 09:43:09
  • Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

Lizard Sp. z o.o. Sp. k.


Bukowińska 22, Warszawa

Usuwanie Owadów


Widok 11, Winnica

DANDYS


Obozowa 41, Warszawa

Wyszukaj firmę