Dane firmy

Rozwód W-wa


Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński


Ujazdowskie 24, 00-478 Warszawa

Tel: 22 629 30 30

Oceń firmę (5 z 1 głosów)

Krótki opis firmy:

Rozwód, chociaż nie można zaliczyć go do przyjemności, czasem jest po prostu koniecznością. Szkoda życia na to, aby dwie zupełnie niedopasowane do siebie osoby, każdy dzień spędzały na wzajemnym ignorowaniu się lub kłótniach. Do rozwodu wręcz powinno dojść tam, gdzie pojawia się przemoc fizyczna bądź psychiczna.

Jeżeli definitywne rozstanie ma się odbyć szybko i bezproblemowo, warto skorzystać z usług kancelarii adwokackiej, która zajmuje się tego typu sprawami. Udzieli ona fachowych porad, a także pomoże w przygotowaniu pozwu i odpowiednich pism. Prawnik weźmie na siebie reprezentację klienta przed sądem. Rozwód wiąże się z koniecznością rozstrzygnięcia takich kwestii jak ustalenie władzy rodzicielskiej, kontaktów z dziećmi i obowiązku alimentacyjnego, jak również określenie sposobu podziału majątku. W tym przypadku pomoc adwokata okaże się bardzo istotna.

Na stronie prosterozwody.pl swoje usługi zaprezentował adwokat Jarosław Błasiński, który w zawodzie pracuje od kilkunastu lat. Osoby, które chcą wziąć rozwód w Warszawie, mogą nawiązać z nim kontakt.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Lizard Sp. z o.o. Sp. k.


Bukowińska 22, Warszawa

Usuwanie Owadów


Widok 11, Winnica

DANDYS


Obozowa 41, Warszawa

Wyszukaj firmę