Dane firmy

Tania drukarnia w Krakowie – Gomeo


Gomeo


Nowosądecka 74, 30-683 Kraków

Tel: 508 323 000

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Usługi poligraficzne i drukarskie świadczone przez Gomeo są bardzo dobrze oceniane przez konsumentów. Nie może być inaczej, ponieważ rekomendowany zakład posiada bardzo duże doświadczenie, a przy tym doskonałe zaplecze techniczne. Pozwala ono realizować szeroką gamę zleceń, również tych o wysokim stopniu skomplikowania i sporej skali. Rozwiązania są adresowane zarówno do podmiotów gospodarczych i organizacji pozarządowych, jak też do klientów indywidualnych.

Koszty są dla zainteresowanych zazwyczaj bardzo ważne. Jeśli komuś potrzebna jest tania drukarnia w Krakowie, Gomeo stanowi wyśmienitą odpowiedź. To firma z dużą praktyką, jaka jest w stanie zaproponować dowolną usługę poligraficzną na świetnym poziomie i w zaskakująco niskiej cenie. Dzięki temu baza klientów nieustannie się powiększa. Ludzie poszukują bowiem właściwych rozwiązań, które nie pociągają za sobą sporych wydatków.

  • Drukarnia cyfrowa Gomeo stawia przede wszystkim na jakość! Podoba mi się u nich to, że ceny za usługi mają konkurencyjne. :)

  • Użytkownik ugememup dodał komentarz 2019-10-16 13:48:36
  • Ocena 3

Inne firmy w pobliżu:

Nycz Intertrade Sp. z o.o.


Płk. Dąbka 8C, Kraków

ApartZakop.pl


Sienkiewicza 1C, Zakopane

Wyszukaj firmę