Dane firmy

Dywan do kuchni


FHU OXIDE


Oleska 26, 42-700 Lubliniec

Tel: 502 989 719

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Oferta, jaką przedstawia na swojej stronie internetowej firma Joanna Kaczmarczyk F.H.U. OXIDE, to szeroki wybór asortymentu, którym można bezproblemowo pokryć oraz zabezpieczyć każdą nawierzchnię, od drewna, poprzez panele, płytki, a nawet marmur. Udostępnione modele chodników, wycieraczek i dywanów znajdą zastosowanie zarówno w domu, jak i w pomieszczeniach biurowych.

Dostawca gwarantuje, że jego asortyment pochodzi od sprawdzonych, uznanych na polskim rynku producentów, zaświadczających o jego jakości oraz trwałości. Kadra firmy świadczy również doradztwo. Pracownicy zajmujący się obsługą klientów chętnie podpowiadają, jaki dywan pasuje do kuchni lub pokoju dziennego. Są w stanie także zaproponować estetyczne i odporne na warunki atmosferyczne rozwiązania na balkony bądź tarasy.

Dowóz realizowany jest na terenie całego kraju. Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom kupujących, dostawca dokłada wszelkich starań, by zawartość przesyłki była każdorazowo odpowiednio zabezpieczona na czas wysyłki. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Netpaka.eu


Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

LIMBA


Górnośląska 11, Poręba

HS MEDICAL POLAND


Fabryczna 45, Tychy

Wyszukaj firmę