Dane firmy

Pranie tapicerki samochodowej poznań - https://karcherczyszczenie.pl/


Karcher Czyszczenie


Kolejowa 18, 64-550 Duszniki

Tel: 606-555-046

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Firma sprzątająca Karcher Czyszczenie dysponuje specjalistycznym sprzętem oraz wysokiej jakości preparatami renomowanej marki. Zapewnia terminowe wywiązanie się z każdego zleconego zadania. Cennik usług zamieściła na swojej stronie internetowej.

Do oferty firmy świadczącej usługi na terenie Środy Wielkopolskiej, Dusznik, jak również Poznania należy pranie tapicerki samochodowej. Jej fachowcy gwarantują usunięcie z czyszczonej powierzchni wszelkich zabrudzeń, w tym także z trudno dostępnych miejsc. Potrafią w umiejętny sposób dobrać środki czyszczące, aby pozbyć się z materiału plam różnego pochodzenia bez uszkadzania go. Nie prowadzą do nadmiernego przemoczenia tapicerki, gdyż mogłoby to skutkować pojawieniem się problemu z wysuszeniem jej i powstaniem brzydkiego zapachu.

Usługi firmy obejmują pranie nie tylko tapicerki samochodowej, ale również dywanów, wykładzin oraz materacy. Zajmuje się także czyszczeniem mebli. Na jej stronie internetowej zamieszczono numery telefonów potrzebne do kontaktu.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda


Powstańców Wielkopolskich 12b, Poznań

Supernova Sławomir Tomaszewski


Wołczyńska 18, Poznań

Wyszukaj firmę