Dane firmy

Gerda Warszawa


Hermes Drzwi


Sarmacka 20A , 02-972 Warszawa

Tel: 22 6735432

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Po serii włamań do domów na Twoim osiedlu zdecydowałeś się wymienić drzwi wejściowe na solidniejsze, ale nie wiesz, jakie wybrać, aby rzeczywiście oparły się złodziejom? Od wielu już lat najlepszą opinią cieszą się drzwi antywłamaniowe marki Gerda. W Warszawie autoryzowanym dystrybutorem tego producenta jest firma z linku gerda-drzwi.com, która posiada spory magazyn z jego drzwiami gotowymi do montażu, zatem wystarczy, że zajrzysz na podaną stronę, a z pewnością znajdziesz interesujący Cię model.

W asortymencie można znaleźć drzwi w pięciu szerokościach pełne, przeszklone i z doświetlami. Są one nie tylko estetycznie wykonane, ale także trwałe i co najważniejsze, bezpieczne. Są one już szeroko znane nie tylko w kraju, ale i na świecie.

Jeżeli zależy Ci na szybkiej wymianie, zgłoś się do personelu sklepu, który zorganizuje dla Ciebie fachowy montaż. Wykona go współpracująca ze sklepem ekipa profesjonalistów, którzy dokonają wymiany drzwi szybko, sprawnie i solidne. Zabezpieczą drzwi przed zniszczeniem, przywiozą na miejsce, zamontują, uszczelnią i wyregulują, aby działały bez zarzutu.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Lizard Sp. z o.o. Sp. k.


Bukowińska 22, Warszawa

Usuwanie Owadów


Widok 11, Winnica

PMP Serwis


Andersa 27a, Warszawa

Wyszukaj firmę