Dane firmy

Leczenie zębów pod mikroskopem Warszawa • Wellness Dentica Specjalistyczna Klinika Stomatologiczna


Wellness Dentica Specjalistyczna Klinika Stomatologiczna


Bukowińska 22a lok. 11u, 02-703 Warszawa

Tel: 515 122 881

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Pacjenci często obawiają się leczenia kanałowego. Dzisiaj jednak strach przed nim nie ma pokrycia w rzeczywistości, jeśli korzysta się z usług dobrego gabinetu dentystycznego. Wysoką skuteczność i precyzję daje leczenie zębów pod mikroskopem. W Warszawie takie usługi świadczone są przez różne przychodnie stomatologiczne, w tym przez tę ze strony wellnessdentica.pl.

Wykwalifikowany zespół dentystów dysponuje nowoczesnymi urządzeniami, które pozwalają im dostrzec wszystkie zainfekowane miejsca w zębie. To od tego, czy zostaną one usunięte, zależy skuteczność leczenia. Dzięki mikroskopowi jest to jak najbardziej możliwe, co redukuje ryzyko pozostawienia zainfekowanej tkanki do minimum, a tym samym – zmniejsza prawdopodobieństwo konieczności powtórnego przejścia leczenia kanałowego.

Oprócz zabiegów endodontycznych, lekarze z tego gabinetu mogą też wykonać szereg innych usług medycznych. Zajmują się wstawianiem implantów, licówek, protetyką, a także stomatologią dziecięcą. W swoim gabinecie tworzą też komfortowe warunki, dzięki którym pacjent dużo mniej stresuje się wizytą.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Lizard Sp. z o.o. Sp. k.


Bukowińska 22, Warszawa

Usuwanie Owadów


Widok 11, Winnica

Adwokat Mariusz Bartosiak Kancelaria Adwokacka


Aleja Solidarności 119, Warszawa

Wyszukaj firmę